איכות, עיצוב ייחודי, מחירים תחרותיים ושירות אישי ומהיר נותנים למוצרי הייבוא של MTL יתרון תחרותי בשוק מוצרי הטקסטיל לבית.

שוק הטקסטיל מהמזרח נמצא בצמיחה בזכות עליה מתמדת באיכות המוצרים המיובאים. חברת MTL מייבאת טווח רחב של מוצרי טקסטיל לבית – משמיכות, כלי מיטה, מצעים, מגבות, וחלוקי אמבט – במגוון איכויות עיצובים ומחירים על פי דרישת הלקוח. לקוחות MTL – קמעונאים, רשתות שיווק מתמחות ואחרים – נהנים ממוצרי ייבוא שמבדלים אותם ברמת האיכות, המגוון והמחיר התחרותי.

מבטיחים לכם את המחיר התחרותי ביותר לכמויות ולרמת איכות המוצר שהגדרתם

בתחום מוצרי הטקסטיל הלקוח הוא הקובע את איכות המוצר והתאמתו לשוק היעד. לצוות MTL ניסיון רב בייבוא מוצרי טקסטיל מהמזרח הרחוק במגוון איכויות ומחירים. כבכל פעילות הייבוא של החברה, MTL מפקחת על תהליך הייצור כולל בקרה על איכות חומרים, אישור העיצוב, בחינת המוצר הסופי, הקפדה על אריזה, סימון על פי תקן ואספקה מהירה, יעילה ובטוחה.

pic2

pic3

עיצוב ייחודי למוצר ואריזה

בשוק הטקסטיל לבית לעיצוב המוצר חשיבות רבה ביצירת ביקוש ובידול מהמתחרים. ל MTL צוות מעצבים, בוגרי מגמות עיצוב טקסטיל מובילות בארץ, שיוצרים עבור לקוחותינו עיצובים מקוריים וייחודים העונים על מגמות אופנה וטעמים בשווקים שונים. עיצוב המוצר והאריזה יוצרים מוצר שלם ומעניקים לייבואן בולטות ויתרון שמושך לקוחות בשוק קשה ותחרותי.

זכיינות מרוול ודיסני

MTL מחזיקה בזכיינות מרוול ודיסני למוצרי טקסטיל לבית.

מותגים אלו נמצאים בצמרת המותגים בישראל, במגוון עיצובים חדישים, ורטרו,  ומהווים גורם משיכה עבור הילדים והמבוגרים כאחד.

MTL  מעצבת מוצרים ייחודיים כגון: מגבות, סדינים, שמיכות, כריות וחלוקי רחצה.

 

לסיכום:

  • איתור ספקים – קניה מהמקור
  • עיצוב מקורי וייחודי – יוצר בידול ומסייע לתחרותיות
  • זכיינות למותגים פופולרים – מרוול ודיסני.