שוק מוצרי הקד”מ בישראל הוא תחרותי מאוד. כדי להשיג יתרון יש לספק ללקוחות הקצה פתרון איכותי, אספקה מהירה של מוצרים באיכות טובה, וכל זאת במחיר הנמוך ביותר שאפשר.

נתח גדול מהשוק נשלט ע”י חברות שיווק הפועלות באינטרנט. מה קל יותר מלעשות חיפוש בגוגל, להגיע לכמה ספקים ולהזמין? את זה כל אחד יודע לעשות. אולם, נתח הרווחים של חברות האינטרנט או ייבואנים בארץ המוכרים ממלאי קיים הוא גדול. לפעמים ייבוא אישי וממוקד יתן מענה לחברה או יעניק יתרון לזכיה במכרז.

בתחרות ללא פשרות מוצרי הקד”ם של MTL עוזרים למותג שלך לבלוט.

היצע מקורי ועדכני

השוק מתאפיין באופנות ומגמות המותאמות לא פעם לקצב ההתפתחות הטכנולוגית. למפרסמים חשוב שמוצר הקד”ם יהיה מקורי, שימושי, מושך את העין ויגרום למקבל לרצות ולהשתמש בו. מוצר קד”ם משקף עד כמה החברה המפרסמת עדכנית, מקורית ועם זאת איכותית. מוצרים זולים יש לרוב – מוצר איכותי ובמחיר תחרותי צריך לדעת למצוא.

MTL_slider_3

מהירות ודיוק

בשוק אינסופי של מוצרי קד”ם MTL מאתרת ומציעה מוצרים מקוריים. מוצרים אלה דורשים לא פעם אישורי מכון תקנים ומשרד התקשורת. MTL מבצעת את כל שרשרת האישורים הדרושים במהירות ובדייקנות.

MTL מסייעת לארגונים ולחברות שיווק וקד”מ יתרון על המתחרים ע”י איתור מהיר וממוקד באמצעות עובדי החברה המקומיים בסין ובתאילנד, אישורי ייבוא ובקרה על הייצור אשר מבטיחים חסכון בזמן ובעלויות.


לסיכום:

  • איתור מהיר וממוקד של מוצרים לפי מפרט
  • עיצוב לוגו בהתאם להנחיות תוך שמירה על הקו העיצובי של המותג
  • מסלול מהיר לאישורי ייבוא כולל מכון תקנים, משרד התקשורת וכד’
  • מוצרים שמשדרים איכות – מחירים ששומרים על רווחיות