חברת MTL מטפלת בכל דרישות הדוקומנטציה להבטחת ייבוא סחורות לישראל באופן  חוקי, חלק ומהיר.

תנאי לייבוא תקין לארץ הוא עמידה בדרישות הייבוא שנקבעו למוצרים ע”י המשרדים הממשלתים האחראיים – חקלאות, בריאות, תקשורת – וכן בתנאי התקן והבטיחות הבינלאומיים.

בכל אלה מטפל צוות MTL משלב אישור המוצר לייבוא וקבלת דרישות התקינה, אריזה וסימון ועד לבדיקה שכל אלה בוצעו כראוי ע”י הספק ושהמשלוח עומד בתנאי הייבוא שנקבעו לו.

המומחים של MTL בארץ מכירים את דרישות התקן ואלו תעודות דרושות  לכל סוגי המוצרים על פי אופיים וסיווגם כגון, ייבוא דגנים, מזון, אלכוהול, טקסטיל, וכד’. הנסיון בהעברת המוצרים את כל שלבי האישור כנדרש מפשט את התהליך וחוסך זמן.

עמידה בכל דרישות הייבוא: מפרטים טכניים, אישורי תקן ובטיחות, ותעודות כשרות למוצרי מזון, מבטיחים תהליך מכס חלק וללא עיכובים בכל נמלי הארץ.

custome clearnace

השירות כולל:

  • בדיקת המוצר וקבלת אישור לייבוא – כולל דרישות התקן והסימון
  • העברת דרישות הייבוא – תעודות, תקנים, סימונים למפעל
  • בדיקה לפני משלוח שכל התעודות קיימות והמוצרים מסומנים כנדרש כולל תמונות
  • תאום שילוח בינלאומי

תעודות כשרות

אישורי כשרות למוצרי מזון הם נושא רגיש בהליך הייבוא ארצה. לצוות MTL נסיון עשיר בקבלת אישורי כשרות שונים לפי דרישות הקהילות השונות בארץ. MTL מאתרת מוצרים במפעלים מאושרים ובעלי הסמכה עם משגיחים מקומיים או שולחת משגיחים מחו”ל או מהארץ לאישורים ספציפיים ולפי הצורך.

 

שילוח מסין

ל- MTL אפשרות ייחודית לספק פתרון ייבוא מלא, הכולל טיפול אישי גם בשילוח הבינלאומי.

כחברת בת של סיגמאי שירותי סחר ולוגיסטיקה לקוחות MTL נהנים ממחירים תחרותיים ושירותי שילוח מקצועיים ואמינים ובלוחות זמנים קצרים.