שירות איתור בטוח Sourcing

חברות המשתמשות בשירות איתור של MTL יכולות להגיע למחירים הטובים ביותר במהירות, באחריות ותוך חיסכון בעלויות

סין ותאילנד מסתמנות בשנים האחרונות יותר ויותר לא רק כמקור לייצור המוני וזול אלא גם כמקור אמין לאיכות ועמידה בתקנים. הדרישות בעולם משתנות, התקנים מחמירים, מדינות המזרח מתפתחות וכן היכולת התעשייתית. זהו שוק עצום ורחב ידיים עם קשת אינסופית של מוצרים ויצרנים העונים על דרישות איכות ורמות מחירים מגוונות.

sourcing

איתור בהתאם לדרישות הלקוח

מאיפה מתחילים? מה ומי עומדים מאחורי שמות הספקים?

ליבואן מן השורה לא קל להתמצא בשוק כה עצום ומגוון ולאתר מוצרים שעונים על דרישות המפרט והאיכות הספציפיים שלו שגם יבדלו אותו ממתחריו ויתנו לו יתרון בפעילות מתחרה בשוק המקומי.

MTL עוזרת לחברות לאתר מוצרים או יצרנים על פי אפיון מוצר או מפרט שהוגדר על ידן. השירות מאפשר לבחון מבעוד מועד את רמת המוצר הנבחר, וכי הוא באמת תואם את רמת המחיר שנדרש עבורו.

השירות כולל :

  • היצע של מוצרים סטנדרטיים מספק/ים מוביל/ים באיכות ובמחיר הרצויים
  • שינויים והתאמת המוצר במידת הצורך לדרישות ספציפיות של הלקוח
  • סבבי דוגמאות עד לאישור אב טיפוס סופי
  • בדיקת האישורים הדרושים לייבוא המוצר והאם המפעל עומד בהם
  • יחס ושירות אישי ואמין מצוות MTL  בישראל  ובמזרח הרחוק

MTL מפעילה צוות מקומי מיומן שמכיר את החברות הפעילות בענפי התעשייה השונים, ומאתר את המוצרים בטווחי המחיר והאיכות המבוקשים בצורה מהירה ויעילה.   

בנוסף, באפשרות MTL לספק שירות בדיקה לאמינות הספק, חוסנו העיסקי ורקע על היקפי פעילותו. זאת כדי להבטיח את אמינות הספק, ושהעיסקה תבוצע על הצד הטוב ביותר מבלי לאבד זמן יקר.

הפיקוח והבקרה של  MTL לא מסתיימים עם בחירת הספק ויכולים ללוות את הרכישה בכל שלביה –מו”מ עם הספק וסיכום תנאי ההתקשרות,  פיקוח על שלבי הייצור והפקת התעודות הדרושות (עמידה בתקני איכות ובטיחות בינלאומיים, איכות הסביבה, הכשר רבני וכד’) בדיקה טרום משלוח ושילוח מהיר ליעד.